Y Ü K L E N İ Y O R
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Endüstriyel Gıda Sektöründe 30 yılı aşkın deneyimli yönetim kadromuz, yetkin ve yenilikçi çalışanlarımız ile gıda ve gıda dışı endüstriyel bileşenlerin uluslararası tedarik zincirinde uzun vadeli ve sürdürülebilir değer yaratan uluslararası bir kuruluşuz.
Gıda sektöründe adımız olarak Artı Değer yaratmak için; Ürün yelpazemizde tutarlı, hizmet odaklı bir organizasyon olarak faaliyet gösteriyoruz.
Müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi iş ortağımız olarak görür, iş ortaklarımızın istek ve ihtiyaçlarına hızlı, etkin ve çözüm odaklı hizmet vermeyi önemseriz.
Geleneksel değerlerimizi önemseyerek performans gösteriyor, gelecek hedeflerimiz için girişimciliği güçlü bir şekilde teşvik ediyoruz.
Çalışanlarımıza, içinde yaşadığımız topluma ve dünyamıza karşı sosyal sorumluluğumuza inanır ve sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışırız.
Uzun vadeli düşünür, işimizin sürekli ve sürdürülebilir büyümesini hedefleriz.

Artı Endüstriyel

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize olağanüstü bir deneyim sunarak ihtiyaçlarına çözümler üretmek ve değer yaratmaktır. Sürdürülebilirlik ve yenilik odaklı yaklaşımımızla, sektörümüzde öncü olmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, güvenilirlik, kalite ve etik değerlere bağlı kalarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekip ruhuyla birlikte çalışarak, topluma katkı sağlamak ve büyümek için sürekli gelişmeyi hedefliyoruz.

About Image

Artı Endüstriyel

Vizyonumuz Vizyonumuz

Vizyonumuz, dünyaya ilham veren bir gelecek inşa etmek ve sektörümüzde lider bir konumda olmaktır. Yenilikçi çözümlerimizle dönüştürücü bir etki yaratmayı hedefliyoruz. Sürdürülebilirlik ve teknolojiye odaklanarak, insanların hayatını kolaylaştıran ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin ve toplumun ihtiyaçlarını öngörerek ilerlemek, sınırları zorlayan bir çalışma kültürüne sahip olmak vizyonumuzun temel unsurlarını oluşturuyor. Küresel bir ölçekte etkili olmak ve gelecek nesiller için pozitif bir değişim yaratmak için tutkuyla çalışıyoruz.